Yhteys

Toimipisteiden yhteystiedot

Toijalan yksikkö

Tehtaantie 22,
37800 AKAA

020 764 62
info@toijalaworks.fi

Viialan yksikkö

Lumikintie 7,
37830 Akaa

020 764 62
info@toijalaworks.fi

Yhteystiedot

Pasi Kannisto

Toimitusjohtaja

+358 40 078 8062

pasi.kannisto@toijalaworks.fi

Pirjo Wirman

Taloushallinto

+358 40 139 9685

pirjo.wirman@toijalaworks.fi

Mika Salo

Verstaspäällikkö

+358 40 549 3477

mika.salo@toijalaworks.fi

Pentti Salonen

Verstaspäällikkö

+358 40 572 4455

pentti.salonen@toijalaworks.fi

Hannu Leppäniemi

Verstaspäällikkö

+358 40 029 4600

hannu.leppaniemi@toijalaworks.fi

Frank Van Nunen

Hankinta- ja laatupäällikkö

+358 40 547 6683

frank.van.nunen@toijalaworks.fi

Kari Juvankoski

Ostaja

+358 40 767 1265

kari.juvankoski@toijalaworks.fi

Jarmo Peltonen

Ostaja

+358 40 674 4706

jarmo.peltonen@toijalaworks.fi

Juha Manninen

Liiketoimintajohtaja, Kurottajat

+358 40 846 4544

juha.manninen@toijalaworks.fi

Juhamatti Siuvo

Myyntipäällikkö, Kurottajat

+358 40 530 4949

juhamatti.siuvo@toijalaworks.fi

Ossi Leino

Tuotetuki-insinööri, Kurottajat

+358 40 779 4531

ossi.leino@toijalaworks.fi

Riku Lehtinen

Suunnittelupäällikkö

+358 50 523 8002

riku.lehtinen@toijalaworks.fi

Ota yhteyttä ja kysy lisää

Miten voimme olla avuksi? Jätä yhteystietosi ja viesti, niin palaamme asiaan.