Yhteys

Toimipisteiden yhteystiedot

Yhteystiedot

Pasi Kannisto

Toimitusjohtaja

+358 40 078 8062

pasi.kannisto@toijalaworks.fi

Seppo Sirviö

Talouspäällikkö

+358 40 835 9430

seppo.sirvio@toijalaworks.fi

Pirjo Wirman

HR ja Taloushallinnon järjestelmät

+358 40 139 9685

pirjo.wirman@toijalaworks.fi

Hannu Leppäniemi

Verstaspäällikkö

+358 40 029 4600

hannu.leppaniemi@toijalaworks.fi

Kari Juvankoski

Ostaja (komponentit)

+358 40 767 1265

kari.juvankoski@toijalaworks.fi

Jarmo Peltonen

Ostaja (alihankinta)

+358 40 6744 706

jarmo.peltonen@toijalaworks.fi

Juha Manninen

Liiketoimintajohtaja, Kurottajat

+358 40 846 4544

juha.manninen@toijalaworks.fi

Ossi Leino

Tuotetuki-insinööri, Kurottajat

+358 40 779 4531

ossi.leino@toijalaworks.fi

Mikko Raitanen

Varaosat, Kurottajat

+358 40 661 3681

mikko.raitanen@toijalaworks.fi

Riku Lehtinen

Suunnittelupäällikkö

+358 50 523 8002

riku.lehtinen@toijalaworks.fi

Matti Helanti

Laatu- ja kehityspäällikkö

040 1405 678

matti.helanti@toijalaworks.fi

Frank van Nunen

Hankintapäällikkö

+358 40 5476 683

frank.van.nunen@toijalaworks.fi

Pentti Salonen

Tuotantopäällikkö

+358 40 572 4455

pentti.salonen@toijalaworks.fi

Ota yhteyttä ja kysy lisää

Miten voimme olla avuksi? Jätä yhteystietosi ja viesti, niin palaamme asiaan.